A A A
  • dekoracje weselne Limanowa
    dekoracje weselne Limanowa
  • dekoracje ślubne Limanowa
    dekoracje ślubne Limanowa

Dekoracje weselne, ślubne, kościołów, samochodów, bukiety ślubne Limanowa

Kwiaciarnia Impresja zajmuje się dekoracjami weselnymi sal, kościołów, samochodów. Wykonujemy bukiety ślubne, bukiety dla druhen, kosze w podziękowaniu dla rodziców.

Na rynku istniejemy 10 lat, co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie i zaufanie naszych klientów. Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty - np bukiety ślubne już od 100 zł.

 

Zadzwoń i zapytaj Ania tel. 602-174-098 lub podeślij zdjęcie z wybraną dekoracją, bukietem o wycenę kliknij ten link z wiadomością e-mail domano1@o2.pl

Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym gustom, więc zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć. Realizujemy indywidualne pomysły przyszłych Pań Młodych.

 

Na podstawie nadesłanych na maila zdjęć - real, lub uzyskanych z internetu - przsygotujemy Państwu wstępną wycenę, fachowo doradzimy i wskażemy możliwości indywidualnej adaptacji i wykonania.

Realizujemy usługi na terenie powiatów tatrzańskiego, nowotarskiego, limanowskiego.

 

Zapraszamy do galerii i kontaktu.

 

Kliknij przycisk Play poniżej, aby zobaczyć przykładowe realizacje.

 

 

Dekoracje weselne Limanowa, dekoracje ślubne Limanowa, dekoracja sali weselnej Limanowa, dekoracje sal weselnych Limanowa, dekoracja kościoła na ślub Limanowa, dekoracje kościoła Limanowa, wystrój kościoła na ślub Limanowa, dekoracje samochodów Limanowa, bukiet ślubny Limanowa, wiązanki ślubne Limanowa, bukiety ślubne Limanowa.