A A A
  • dekoracje weselne Myślenice
    dekoracje weselne Myślenice
  • dekoracje ślubne Myślenice
    dekoracje ślubne Myślenice

Dekoracje weselne, ślubne, kościołów, samochodów, bukiety ślubne Myślenice

Kwiaciarnia Impresja zajmuje się dekoracjami weselnymi sal, kościołów, samochodów. Wykonujemy bukiety ślubne, bukiety dla druhen, kosze w podziękowaniu dla rodziców.

Na rynku istniejemy 10 lat, co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie i zaufanie naszych klientów. Oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty - np bukiety ślubne już od 100 zł.

 

Zadzwoń i zapytaj Ania tel. 602-174-098 lub podeślij zdjęcie z wybraną dekoracją, bukietem o wycenę kliknij ten link z wiadomością e-mail domano1@o2.pl

Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym gustom, więc zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć. Realizujemy indywidualne pomysły przyszłych Pań Młodych.

 

Na podstawie nadesłanych na maila zdjęć - real, lub uzyskanych z internetu - przsygotujemy Państwu wstępną wycenę, fachowo doradzimy i wskażemy możliwości indywidualnej adaptacji i wykonania.

Realizujemy usługi na terenie powiatów tatrzańskiego, nowotarskiego, limanowskiego.

 

Zapraszamy do galerii i kontaktu.

 

Kliknij przycisk Play poniżej, aby zobaczyć przykładowe realizacje.

 

 

Dekoracje weselne Myślenice, dekoracje ślubne Myślenice, dekoracja sali weselnej Myślenice, dekoracje sal weselnych Myślenice, dekoracja kościoła na ślub Myślenice, dekoracje kościoła Myślenice, wystrój kościoła na ślub Myślenice, dekoracje samochodów Myślenice, bukiet ślubny Myślenice, wiązanki ślubne Myślenice, bukiety ślubne Myślenice.